KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636674
nr 1363 6674
John Forslund, Arholma. Signerad, daterad 24/6 1903. Olja på duk, 53x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:14:53
150 kr